Türklerin Paylaşım Forumu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türklerin Paylaşım Forumu

Foruma Hoşgeldin Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

Giriş yap

Şifremi unuttum

Mail Listesi

Mail listemize üye olun
EkleÇıkar

Sayaç

İstek Yapmadan Önce

Admin
    Administratör

Administratör

Doğum Tarihi10/07/97
    Yaşadığınız ŞehirAydın
    LakapXray

İstek Yapmadan Önce Empty İstek Yapmadan Önce

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ara. 30, 2009 11:58 am

Grafik bölümünün kurallari

Forumunuz icin logo, banner vs. sadece bu forumda isteklerinizi yapabilirisiniz. Yeni bir konu acmadan önce bu kurallari okumaniz gerekmektedir.

1. Bir konuda sadece bir istek yapabilirsiniz.
    Her istek icin yeni bir konu acmalisiniz. Böylece size daha iyi yardim edebiliriz.

2. Istek yapmak icin bu formu tamamlamaniz gerekmektedir.
    Ne kadar cok formu tamamlarsaniz o kadar iyi size yardim ederiz ve resim istiyorsaniz, bunu siz yuklemeniz gerekir. Resim aramak grafikerlerin isi degildir İstek Yapmadan Önce Icon_wink
    /!\ Forumun adresi mecburdur. Adres yoksa, size yardim edemeyiz. Yetkinforum sadece kendi forumlari icin yardim edebilir. Yani, yabanci forumlar kabul edilmez, konunuz kilitlenip, cöpe atilicaktir.

Kod:
    Ne istersiniz :
    Resmin boyutu :
    Yazi :
    Yazilarin rengi :
    Arka plan rengi :
    Resimler :
    Site ismi :

örnek :

Merhaba,
    Ne istersiniz : Banner
    Resmin boyutu : 600x200
    Yazi : Yetkinforum
    Yazilarin rengi : Pembe
    Arka plan rengi : Mavi
    Resimler : http://www.turk.0wn0.com
    Site ismi : https://turk.0wn0.com

Tesekkür ederim.

3. 5 tane öneri kabul edebilirsiniz sonra konuyu kapatmaniz gerekmekte.
    isteginiz bitmisse, bize bildirmegi unutmayin : mesajinizin basligina "Bitti" koymakla bize cok yardimci olacaksiniz İstek Yapmadan Önce Icon_wink

4. Sadece 24 saat içinde konunuza cevap gelmez ise başka bir mesaj yollayabilirsiniz.
    Konuyu acan üye, eski mesajina göre, 24 saat önce cevap verildiyse, konu 48 saat icin kapatilicaktir.

5. Konularda flood yapmak yasaktir.
    1. Cezalardan uzak durmak için : flood ,polemik veya terbiyesiz kelimeleri kullanmak kesinlikle yasak. Bu forum sohbet forumu degildir. İstek Yapmadan Önce Icon_wink
    2. Lütfen gereksiz mesajlar yollamayin. "tamam yapicam", "yarin yapariz" vs .. gibi mesajlar yasaktir !

6. Özel Mesaj atarak yardım olmaz.
    Özel mesaj ile istek yapmak yasaktir. Özelden yardim olursa, bu forum ne ise yarar ? İstek Yapmadan Önce Icon_wink

7. Her Üye Günde 5 İstek Yapabilir.
    Her üye günde 5 istek yapabilir. Eğer bir üye günde 10 istek yaparsa, diğer isteklere nasıl yanıt verilir ?
    Üyenin 6. isteğinde konu kilitlenir !.. İstek Yapmadan Önce Icon_wink

8. İsteklerinizde kişisel görseller vermeyin !
    Lütfen isteklerinizde kişisel görseller vermeyiniz. İstek Yapmadan Önce Icon_wink Kişisel görseller verdiğinizde konunuz kilitlenip çöpe atılacaktır. İstek Yapmadan Önce Icon_wink

Ne Durumlarda Engel Alabilirsiniz ?
    Kurallara Uymadığınız Zaman,
    Saygısız ve Emeğe Saygısızlık Durumunda,
    Uyarıya Dikkate Almamak Durumunda,
    Aynı İsteği Defalarda Açmak Durumunda..

9. İstek Sınırı (Otomatik)
    Istek Sınırı Nedir ?
    İstek sınırı, otomatik olarak isteklerinizin sınırlandırılmadır. Her bölüm'ün ayrı olarak sınırlaması vardır. Bu sınır dolduğunda konu acamazsınız. Yeni istek yapabilmeniz icin, grafikerin konuları temizlemesi gerekir.
    *Sınırlama böyledir,
    - Avatar bölümünde maksimum 25 tane istek yapilabilinir.
    - Banner bölümünde maksimum 25 tane istek yapilabilinir.
    - Ikon bölümünde maksimum 25 tane istek yapilabilinir.
    - Baska istekler bölümünde maksimum 25 tane istek yapilabilinir.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:44 pm